1η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

2η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

3η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

4η Αγωνιστική

06-Οκτωβρίου-2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
3-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
4-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-3
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

6η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
5-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

8η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
4-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
11-Νοεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2-4
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

10η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
0-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

11η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-3
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
4-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
25-Νοεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ

12η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
0-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

13η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
09-Δεκεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-2
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-3
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
06-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-4
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
13-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
16-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
23-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

17η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-3
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
20-Ιανουαρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

18η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
4-2
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
27-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

19η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
1-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
03-Φεβρουαρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

20η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
5-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
10-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

21η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-4
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-2
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
17-Φεβρουαρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-3
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

22η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

23η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
2-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
03-Μαρτίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

24η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

25η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
5-2
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-4
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
17-Μαρτίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-5
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

26η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
7-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
5-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
5-3
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

1η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

06-Οκτωβρίου-2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
3-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
4-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-3
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
5-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
4-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
11-Νοεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2-4
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
0-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-3
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
4-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
25-Νοεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
0-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
09-Δεκεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-2
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-0
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-3
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
06-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-4
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
13-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
16-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
23-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
0-3
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
20-Ιανουαρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
4-2
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
1-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
03-Φεβρουαρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
5-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
10-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-4
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-2
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
17-Φεβρουαρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-3
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
0-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
2-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
03-Μαρτίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-2
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-3
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
5-2
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2-4
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
17-Μαρτίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-5
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
7-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
5-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
3-0
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
5-3
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by