1η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

12:46
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

2η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

3η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11:30
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

4η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

5η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

6η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

12:45
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

7η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

12:46
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

8η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

9η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

12:45
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

10η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

13η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

14η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

09:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

15η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

11:30
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

16η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

17η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

18η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

19η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

20η Αγωνιστική

30-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

21η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

22η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

23η Αγωνιστική

04-Μαΐου-2019
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

24η Αγωνιστική

11-Μαΐου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

00:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

25η Αγωνιστική

18-Μαΐου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

26η Αγωνιστική

25-Μαΐου-2019
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

27η Αγωνιστική

01-Ιουνίου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

00:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

00:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

1η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

12:46
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11:30
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

12:45
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

12:46
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

12:45
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

09:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

11:30
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

30-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

09:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

10:15
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

09:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

10:15
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

11:30
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

12:45
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

04-Μαΐου-2019
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

11-Μαΐου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

00:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

18-Μαΐου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

25-Μαΐου-2019
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B
Περισσότερα
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

01-Ιουνίου-2019
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta B

00:00
KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta B

00:00
PARALIMNI KIDS SOCCER U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U10 Eagles Famagusta A

00:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U10 Eagles Famagusta A
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by