1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

2η Αγωνιστική

28-Σεπτεμβρίου-2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
5-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

4η Αγωνιστική

12-Οκτωβρίου-2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
15-Οκτωβρίου-2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2014
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
5-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
7-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

7η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8η Αγωνιστική

16-Νοεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
19-Νοεμβρίου-2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

9η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

11η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
9-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
5-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
17-Δεκεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

13η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
25-Φεβρουαρίου-2015
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2015
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-6
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

18η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

19η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
18-Φεβρουαρίου-2015
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
04-Μαρτίου-2015
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

20η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
22-Φεβρουαρίου-2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

21η Αγωνιστική

01-Μαρτίου-2015
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-5
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική

08-Μαρτίου-2015
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

23η Αγωνιστική

15-Μαρτίου-2015
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-7
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

24η Αγωνιστική

22-Μαρτίου-2015
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-9
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
5-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

25η Αγωνιστική

29-Μαρτίου-2015
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-7
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

26η Αγωνιστική

05-Απριλίου-2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
8-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-4
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-5
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

28-Σεπτεμβρίου-2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
5-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

12-Οκτωβρίου-2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
15-Οκτωβρίου-2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2014
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
5-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
7-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

16-Νοεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
19-Νοεμβρίου-2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
9-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
5-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
17-Δεκεμβρίου-2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
25-Φεβρουαρίου-2015
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2015
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-6
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
18-Φεβρουαρίου-2015
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
04-Μαρτίου-2015
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
22-Φεβρουαρίου-2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

01-Μαρτίου-2015
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-5
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

08-Μαρτίου-2015
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

15-Μαρτίου-2015
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-7
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

22-Μαρτίου-2015
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-9
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
5-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

29-Μαρτίου-2015
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-7
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

05-Απριλίου-2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
8-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-4
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-5
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by