Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

SCORERS

# Name Team Goals
1 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 16
2 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15
3 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13
5 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
6 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
7 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
8 IVAN CARLOS FRANCA COELHO ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10
9 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
10 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
11 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
12 IOANNIS PITTAS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 9
13 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
14 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 9
15 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
16 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 8
17 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
18 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
19 IOANNIS TARALIDIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
20 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
21 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7
22 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
23 PAUL STEFAN BATIN ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
24 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
25 JENS COOLS ΠΑΦΟΣ F.C. 6
26 FOTIOS PAPOULIS ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
27 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
28 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
29 MINAS ANTONIOU ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
30 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
31 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
32 ANTREAS MAKRIS ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
33 NIKOLAS IOANNOU ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
34 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
35 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
36 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
37 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
38 DIMITRIOS KOLOVOS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
39 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
40 IOANNIS HADJIVASILI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
41 ROMAN BEZJAK ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
42 APOSTOLOS GIANNOU Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
43 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
44 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
45 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
46 GIANNIS MAIROU ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
47 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
48 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
49 IEVGEN PAVLOV ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
50 GIORGOS KATSIATI ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
51 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
52 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
53 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
54 MARINOS TZIONI ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
55 VASILEIOS PAPAFOTIS ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
56 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
57 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
58 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
59 ENRIQUE BOULA SENOBUA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
60 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
61 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
62 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
63 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
64 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
65 ANDREAS STAVROU ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
66 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
67 SHOVAL GOZLAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
68 MARIOS ILIA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
69 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
70 SOKRATIS FITANIDIS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
71 NORBERT SANDOR BALOGH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
72 ANTREAS KARO ΠΑΦΟΣ F.C. 2
73 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
74 DANIEL AQUINO PINTOS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
75 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
76 KONSTANTINOS MINTIKKIS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
77 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
78 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
79 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
80 EFSTATHIOS ALONEFTIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
81 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
82 NICOLAS MARCELO STEFANELLI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
83 VALENTIN SEBASTIEN ROGER ROBERGE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
84 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
85 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
86 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
87 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
88 CHARALAMPOS MAIRIAS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
89 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
90 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
91 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
92 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
93 CRISTIAN MONTES LOPEZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
94 ANDREAS AVRAAM ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
95 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
96 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
97 ANTONIO JAKOLIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
98 IVAN FUSTAR ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
99 VINCENT NICOLAS BESSAT ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
100 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
101 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
102 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
103 ALEKSANDR DOVBNIA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
104 KIPROS CHRISTOFOROU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
105 PETROS PsICHAS ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
106 GIORGOS EFRAIM ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
107 STAIRINOS KONSTANTINOU ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
108 DUSHKO TRAJCHEVSKI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
109 CHRISTOS MANTOVANI ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
110 LOUKAS VINTRA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
111 IGNACIO CASES MORA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
112 KIRE MARKOSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
113 DIMITRIS CHRISOSTOMOU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
114 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
115 IGOR SILVA DE ALMEIDA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
116 ERWIN GUILLAUME KOFFI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
117 CARLOS ROBERTO DA CRUZ JUNIOR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
118 JARCHINO ANGELO ROBERTO ANTONIA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
119 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
120 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
121 CHRISTOS GOUILER ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
122 ALASTAIR DAVID REYNOLDS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
123 ANTONIS KOUMIS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
124 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
125 NIKOS ENGLEZOU ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
126 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
127 ALFONSO ARTABE MECA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
128 DIMITRIS CHRISTOFI ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
129 STEFANOS MOUKTARIS ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
130 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
131 RICARDO ALEXIS LABORDE LEON ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
132 FANOS KATELARIS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
133 GERASIMOS FILAKTOU ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
134 IOANNIS KOSTI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
135 EYONG TAKANG ENOH ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
136 ORLIN STAROKIN ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
137 FIDELIS CHRISTOPHER IRHENE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
138 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
139 VLADIMIR BOLJEVIC ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
140 OLIVER BUFF ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
141 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
142 VASILEIOS VALLIANOS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
143 GEORGIOS VASILEIOU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
144 ION GAZTANAGA ARROSPIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
145 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
146 GONZALO EULOGIO ZARATE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
147 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
148 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
149 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
150 WILDSON SILVA DE MELO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
151 ROMAN GOLOBART BENET ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
152 ESTEBAN FERNANDO SACHETTI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
153 TONIA D-LEO TISDELL ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by