1 Competition Day

12-Sep-2020
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-3
AKRITAS CHLORAKAS
E. N. THOI LAKATAMIAS
0-3
KARMIOTISSA POLEMIDION
OTHELLOS ATHIAINOU
0-3
AOAN AGIAS NAPAS
ETHNIKOS ASSIAS
4-0
PAEEK KERINEIAS
DIGENIS AKRITAS MORFOU
0-1
ARIS LEMESOU

2 Competition Day

19-Sep-2020
ENOSI NEON PARALIMNIOU
3-3
DIGENIS AKRITAS MORFOU
AKRITAS CHLORAKAS
1-2
ETHNIKOS ASSIAS
PAEEK KERINEIAS
10-0
OTHELLOS ATHIAINOU
AOAN AGIAS NAPAS
2-2
E. N. THOI LAKATAMIAS
KARMIOTISSA POLEMIDION
3-0
ARIS LEMESOU

3 Competition Day

26-Sep-2020
E. N. THOI LAKATAMIAS
2-2
PAEEK KERINEIAS
OTHELLOS ATHIAINOU
0-11
AKRITAS CHLORAKAS
ETHNIKOS ASSIAS
2-2
ENOSI NEON PARALIMNIOU
DIGENIS AKRITAS MORFOU
0-9
KARMIOTISSA POLEMIDION
ARIS LEMESOU
0-1
AOAN AGIAS NAPAS

4 Competition Day

03-Oct-2020
AKRITAS CHLORAKAS
2-7
E. N. THOI LAKATAMIAS
PAEEK KERINEIAS
1-3
ARIS LEMESOU
ETHNIKOS ASSIAS
7-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU
AOAN AGIAS NAPAS
0-6
KARMIOTISSA POLEMIDION
ENOSI NEON PARALIMNIOU
12-0
OTHELLOS ATHIAINOU

5 Competition Day

24-Oct-2020
ARIS LEMESOU

09:00
AKRITAS CHLORAKAS
OTHELLOS ATHIAINOU

10:00
ETHNIKOS ASSIAS
DIGENIS AKRITAS MORFOU

10:00
AOAN AGIAS NAPAS
E. N. THOI LAKATAMIAS

10:00
ENOSI NEON PARALIMNIOU
KARMIOTISSA POLEMIDION

10:00
PAEEK KERINEIAS

6 Competition Day

28-Oct-2020
AKRITAS CHLORAKAS

10:00
KARMIOTISSA POLEMIDION
PAEEK KERINEIAS

10:00
AOAN AGIAS NAPAS
OTHELLOS ATHIAINOU

10:00
DIGENIS AKRITAS MORFOU
ETHNIKOS ASSIAS

10:00
E. N. THOI LAKATAMIAS
ENOSI NEON PARALIMNIOU

10:00
ARIS LEMESOU

7 Competition Day

31-Oct-2020
AOAN AGIAS NAPAS

10:00
AKRITAS CHLORAKAS
E. N. THOI LAKATAMIAS

10:00
OTHELLOS ATHIAINOU
ARIS LEMESOU

10:00
ETHNIKOS ASSIAS
KARMIOTISSA POLEMIDION

10:00
ENOSI NEON PARALIMNIOU
DIGENIS AKRITAS MORFOU

10:00
PAEEK KERINEIAS

8 Competition Day

07-Nov-2020
AKRITAS CHLORAKAS

10:00
PAEEK KERINEIAS
ETHNIKOS ASSIAS

10:00
KARMIOTISSA POLEMIDION
ENOSI NEON PARALIMNIOU

10:00
AOAN AGIAS NAPAS
E. N. THOI LAKATAMIAS

10:00
DIGENIS AKRITAS MORFOU
OTHELLOS ATHIAINOU

10:00
ARIS LEMESOU

9 Competition Day

14-Nov-2020
PAEEK KERINEIAS

10:00
ENOSI NEON PARALIMNIOU
AOAN AGIAS NAPAS

10:00
ETHNIKOS ASSIAS
KARMIOTISSA POLEMIDION

10:00
OTHELLOS ATHIAINOU
DIGENIS AKRITAS MORFOU

10:00
AKRITAS CHLORAKAS
ARIS LEMESOU

10:00
E. N. THOI LAKATAMIAS

1 Competition Day

12-Sep-2020
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-3
AKRITAS CHLORAKAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
0-3
KARMIOTISSA POLEMIDION ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
OTHELLOS ATHIAINOU
0-3
AOAN AGIAS NAPAS ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More
ETHNIKOS ASSIAS
4-0
PAEEK KERINEIAS ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU
0-1
ARIS LEMESOU ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More

2 Competition Day

19-Sep-2020
ENOSI NEON PARALIMNIOU
3-3
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
AKRITAS CHLORAKAS
1-2
ETHNIKOS ASSIAS ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
More
PAEEK KERINEIAS
10-0
OTHELLOS ATHIAINOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
AOAN AGIAS NAPAS
2-2
E. N. THOI LAKATAMIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More
KARMIOTISSA POLEMIDION
3-0
ARIS LEMESOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More

3 Competition Day

26-Sep-2020
E. N. THOI LAKATAMIAS
2-2
PAEEK KERINEIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
OTHELLOS ATHIAINOU
0-11
AKRITAS CHLORAKAS ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More
ETHNIKOS ASSIAS
2-2
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU
0-9
KARMIOTISSA POLEMIDION ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
ARIS LEMESOU
0-1
AOAN AGIAS NAPAS ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More

4 Competition Day

03-Oct-2020
AKRITAS CHLORAKAS
2-7
E. N. THOI LAKATAMIAS ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
More
PAEEK KERINEIAS
1-3
ARIS LEMESOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
ETHNIKOS ASSIAS
7-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
More
AOAN AGIAS NAPAS
0-6
KARMIOTISSA POLEMIDION ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
12-0
OTHELLOS ATHIAINOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More

5 Competition Day

24-Oct-2020
ARIS LEMESOU

09:00
AKRITAS CHLORAKAS ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More
OTHELLOS ATHIAINOU

10:00
ETHNIKOS ASSIAS ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU

10:00
AOAN AGIAS NAPAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS

10:00
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
KARMIOTISSA POLEMIDION

10:00
PAEEK KERINEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More

6 Competition Day

28-Oct-2020
AKRITAS CHLORAKAS

10:00
KARMIOTISSA POLEMIDION ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
More
PAEEK KERINEIAS

10:00
AOAN AGIAS NAPAS ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
OTHELLOS ATHIAINOU

10:00
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More
ETHNIKOS ASSIAS

10:00
E. N. THOI LAKATAMIAS ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU

10:00
ARIS LEMESOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More

7 Competition Day

31-Oct-2020
AOAN AGIAS NAPAS

10:00
AKRITAS CHLORAKAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS

10:00
OTHELLOS ATHIAINOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
ARIS LEMESOU

10:00
ETHNIKOS ASSIAS ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More
KARMIOTISSA POLEMIDION

10:00
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU

10:00
PAEEK KERINEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More

8 Competition Day

07-Nov-2020
AKRITAS CHLORAKAS

10:00
PAEEK KERINEIAS ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
More
ETHNIKOS ASSIAS

10:00
KARMIOTISSA POLEMIDION ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU

10:00
AOAN AGIAS NAPAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS

10:00
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
OTHELLOS ATHIAINOU

10:00
ARIS LEMESOU ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

9 Competition Day

14-Nov-2020
PAEEK KERINEIAS

10:00
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
AOAN AGIAS NAPAS

10:00
ETHNIKOS ASSIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More
KARMIOTISSA POLEMIDION

10:00
OTHELLOS ATHIAINOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU

10:00
AKRITAS CHLORAKAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
ARIS LEMESOU

10:00
E. N. THOI LAKATAMIAS ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
More

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by