1 Competition Day

19-Jan-2019
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-2
E. N. THOI LAKATAMIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU
AEZ ZAKAKIOU
1-2
PAEEK KERINEIAS
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-2
ETHNIKOS ASSIAS

2 Competition Day

26-Jan-2019
ETHNIKOS ACHNAS
2-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
PAEEK KERINEIAS
1-3
ENOSI NEON PARALIMNIOU
ETHNIKOS ASSIAS
2-3
AEZ ZAKAKIOU
27-Jan-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU

12:00
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
30-Jan-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
3-2
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS

3 Competition Day

02-Feb-2019
AEZ ZAKAKIOU
5-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-2
ETHNIKOS ASSIAS
E. N. THOI LAKATAMIAS
1-1
PAEEK KERINEIAS
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-1
ETHNIKOS ACHNAS

4 Competition Day

09-Feb-2019
ETHNIKOS ASSIAS
1-1
E. N. THOI LAKATAMIAS
ETHNIKOS ACHNAS
2-0
AEZ ZAKAKIOU
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

12:00
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
10-Feb-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
3-1
ENOSI NEON PARALIMNIOU
13-Feb-2019
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS

5 Competition Day

16-Feb-2019
AEZ ZAKAKIOU

12:00
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
ENOSI NEON PARALIMNIOU
0-0
ETHNIKOS ACHNAS
E. N. THOI LAKATAMIAS
4-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU
PAEEK KERINEIAS
0-4
ETHNIKOS ASSIAS
27-Feb-2019
AEZ ZAKAKIOU
1-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

6 Competition Day

23-Feb-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
2-1
PAEEK KERINEIAS
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
0-6
AEZ ZAKAKIOU
ETHNIKOS ACHNAS
1-2
E. N. THOI LAKATAMIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-3
ENOSI NEON PARALIMNIOU

7 Competition Day

02-Mar-2019
E. N. THOI LAKATAMIAS
2-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
ETHNIKOS ASSIAS
1-5
DIGENIS AKRITAS MORFOU
PAEEK KERINEIAS
1-3
ETHNIKOS ACHNAS
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS

8 Competition Day

16-Mar-2019
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-1
PAEEK KERINEIAS
AEZ ZAKAKIOU
1-0
ENOSI NEON PARALIMNIOU
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-0
E. N. THOI LAKATAMIAS
ETHNIKOS ACHNAS
1-0
ETHNIKOS ASSIAS

9 Competition Day

23-Mar-2019
PAEEK KERINEIAS
1-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
ETHNIKOS ASSIAS
1-0
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
DIGENIS AKRITAS MORFOU
0-2
ETHNIKOS ACHNAS
E. N. THOI LAKATAMIAS
2-1
AEZ ZAKAKIOU

10 Competition Day

30-Mar-2019
ETHNIKOS ASSIAS

12:00
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
PAEEK KERINEIAS
2-1
AEZ ZAKAKIOU
DIGENIS AKRITAS MORFOU
6-0
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
E. N. THOI LAKATAMIAS
3-1
ENOSI NEON PARALIMNIOU
17-Apr-2019
ETHNIKOS ASSIAS
0-2
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS

11 Competition Day

06-Apr-2019
AEZ ZAKAKIOU
2-1
ETHNIKOS ASSIAS
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-2
ETHNIKOS ACHNAS
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-0
PAEEK KERINEIAS

12 Competition Day

13-Apr-2019
ETHNIKOS ACHNAS
2-2
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
DIGENIS AKRITAS MORFOU
4-1
AEZ ZAKAKIOU
ETHNIKOS ASSIAS
2-2
ENOSI NEON PARALIMNIOU
PAEEK KERINEIAS
1-5
E. N. THOI LAKATAMIAS

13 Competition Day

20-Apr-2019
E. N. THOI LAKATAMIAS
5-1
ETHNIKOS ASSIAS
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
2-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
AEZ ZAKAKIOU
0-1
ETHNIKOS ACHNAS
ENOSI NEON PARALIMNIOU
2-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU

14 Competition Day

04-May-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
1-8
E. N. THOI LAKATAMIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
AEZ ZAKAKIOU
ETHNIKOS ACHNAS
1-3
ENOSI NEON PARALIMNIOU
ETHNIKOS ASSIAS
3-4
PAEEK KERINEIAS

15 Competition Day

11-May-2019
AEZ ZAKAKIOU
1-3
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
ENOSI NEON PARALIMNIOU
3-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
E. N. THOI LAKATAMIAS
3-0
ETHNIKOS ACHNAS
PAEEK KERINEIAS
3-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU

16 Competition Day

18-May-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
7-1
ETHNIKOS ASSIAS
ETHNIKOS ACHNAS
0-0
PAEEK KERINEIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-1
E. N. THOI LAKATAMIAS
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-2
ENOSI NEON PARALIMNIOU

17 Competition Day

25-May-2019
ENOSI NEON PARALIMNIOU
2-1
AEZ ZAKAKIOU
E. N. THOI LAKATAMIAS
3-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
ETHNIKOS ASSIAS
5-0
ETHNIKOS ACHNAS
PAEEK KERINEIAS
1-0
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

18 Competition Day

01-Jun-2019
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
0-2
PAEEK KERINEIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
ETHNIKOS ASSIAS
ETHNIKOS ACHNAS
3-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU
AEZ ZAKAKIOU
0-3
E. N. THOI LAKATAMIAS

1 Competition Day

19-Jan-2019
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-2
E. N. THOI LAKATAMIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
AEZ ZAKAKIOU
1-2
PAEEK KERINEIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-2
ETHNIKOS ASSIAS ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More

2 Competition Day

26-Jan-2019
ETHNIKOS ACHNAS
2-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More
PAEEK KERINEIAS
1-3
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
ETHNIKOS ASSIAS
2-3
AEZ ZAKAKIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
27-Jan-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU

12:00
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
30-Jan-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
3-2
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More

3 Competition Day

02-Feb-2019
AEZ ZAKAKIOU
5-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-2
ETHNIKOS ASSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
1-1
PAEEK KERINEIAS ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-1
ETHNIKOS ACHNAS ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More

4 Competition Day

09-Feb-2019
ETHNIKOS ASSIAS
1-1
E. N. THOI LAKATAMIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
ETHNIKOS ACHNAS
2-0
AEZ ZAKAKIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

12:00
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
10-Feb-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
3-1
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
13-Feb-2019
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More

5 Competition Day

16-Feb-2019
AEZ ZAKAKIOU

12:00
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
0-0
ETHNIKOS ACHNAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
4-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
PAEEK KERINEIAS
0-4
ETHNIKOS ASSIAS ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
27-Feb-2019
AEZ ZAKAKIOU
1-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More

6 Competition Day

23-Feb-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
2-1
PAEEK KERINEIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
0-6
AEZ ZAKAKIOU ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More
ETHNIKOS ACHNAS
1-2
E. N. THOI LAKATAMIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-3
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More

7 Competition Day

02-Mar-2019
E. N. THOI LAKATAMIAS
2-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
ETHNIKOS ASSIAS
1-5
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
PAEEK KERINEIAS
1-3
ETHNIKOS ACHNAS ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More

8 Competition Day

16-Mar-2019
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-1
PAEEK KERINEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
AEZ ZAKAKIOU
1-0
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-0
E. N. THOI LAKATAMIAS ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More
ETHNIKOS ACHNAS
1-0
ETHNIKOS ASSIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More

9 Competition Day

23-Mar-2019
PAEEK KERINEIAS
1-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
ETHNIKOS ASSIAS
1-0
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU
0-2
ETHNIKOS ACHNAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
2-1
AEZ ZAKAKIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More

10 Competition Day

30-Mar-2019
ETHNIKOS ASSIAS

12:00
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
PAEEK KERINEIAS
2-1
AEZ ZAKAKIOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU
6-0
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
3-1
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
17-Apr-2019
ETHNIKOS ASSIAS
0-2
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More

11 Competition Day

06-Apr-2019
AEZ ZAKAKIOU
2-1
ETHNIKOS ASSIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-2
ETHNIKOS ACHNAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
1-0
PAEEK KERINEIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More

12 Competition Day

13-Apr-2019
ETHNIKOS ACHNAS
2-2
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More
DIGENIS AKRITAS MORFOU
4-1
AEZ ZAKAKIOU ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
ETHNIKOS ASSIAS
2-2
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
PAEEK KERINEIAS
1-5
E. N. THOI LAKATAMIAS ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More

13 Competition Day

20-Apr-2019
E. N. THOI LAKATAMIAS
5-1
ETHNIKOS ASSIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
2-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More
AEZ ZAKAKIOU
0-1
ETHNIKOS ACHNAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
2-1
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More

14 Competition Day

04-May-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
1-8
E. N. THOI LAKATAMIAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
AEZ ZAKAKIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
ETHNIKOS ACHNAS
1-3
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More
ETHNIKOS ASSIAS
3-4
PAEEK KERINEIAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More

15 Competition Day

11-May-2019
AEZ ZAKAKIOU
1-3
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More
ENOSI NEON PARALIMNIOU
3-1
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
3-0
ETHNIKOS ACHNAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
PAEEK KERINEIAS
3-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More

16 Competition Day

18-May-2019
DIGENIS AKRITAS MORFOU
7-1
ETHNIKOS ASSIAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
More
ETHNIKOS ACHNAS
0-0
PAEEK KERINEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-1
E. N. THOI LAKATAMIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
1-2
ENOSI NEON PARALIMNIOU ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More

17 Competition Day

25-May-2019
ENOSI NEON PARALIMNIOU
2-1
AEZ ZAKAKIOU ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
More
E. N. THOI LAKATAMIAS
3-1
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
ETHNIKOS ASSIAS
5-0
ETHNIKOS ACHNAS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
More
PAEEK KERINEIAS
1-0
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
More

18 Competition Day

01-Jun-2019
OLIMPIAKOS LEFKOSIAS
0-2
PAEEK KERINEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
ETHNIKOS ASSIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
More
ETHNIKOS ACHNAS
3-0
DIGENIS AKRITAS MORFOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
More
AEZ ZAKAKIOU
0-3
E. N. THOI LAKATAMIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
More

Sponsors

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by